No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 68 resultsSorted by latest
| Brand | Govee |
| Light type | LED |
| Special feature | Timer, Tunable White, Brightness Dimmable, Colour Changing, Group Control |
| Wattage | 9 watts |
| Bulb shape size | A19 |
| Colour | Multicolor |
| Brand | Kimimara |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | RGB Hexagon Sync to Music |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Light colour | RGB |
| Theme | Music |
| Style | b. 8 Pack Light Panels |
| Material | Plastic |
| Finish type | Matte |
| Product dimensions | 6.5D x 6.5W x 15.2H centimetres |
| Item weight | 172.5 Grams |
| Lamp type | Night Light, Table Lamp |
| Shade colour | White |
| Base material | Aluminium |
| Cable length | 39.37 Inches |
| Item weight | 0.44 Kilograms |
| Lamp type | Mood Light |
| Shade material | Aluminium |
| Colour | Rgb |
| Brand | Mexllex |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | Colour Changing |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Finish type | Painted |
| Base material | Plastic |
| Product dimensions | 15D x 32W x 15H millimetres |
| Item weight | 82 Grams |
| Lamp type | LED |
| Brand | Noralit |
| Colour | Rgb |
| Material | Metal |
| Style | Hexagon |
| Light fixture form | Wall |
| Weight | 46 g |
|---|---|
| Units | 4.00 count |
| Brand | Dental Aesthetics |
| Country of origin | China |
| Package dimensions | 12.1 x 8.2 x 2.2 centimetres |
|---|---|
| Package Weight | 0.03 Kilograms |
| Item dimensions L x W x H | 12.2 x 8.4 x 2 centimetres |
| Brand | Boka |
| Volume | 1 |
| Item model number | 867079000368 |
| Product Dimensions | 12.19 x 8.38 x 2.03 cm; 32 g |
| Units | 1.00 count |
|---|---|
| Brand | SONGQEE |
| Country of origin | China |
| Units | 3.00 count |
|---|---|
| Brand | Y-Kelin |
| Country of origin | China |
| Brand | Peak Essentials The Original TUNG Brush |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Built-in Tongue Cleaner |
| Power source | Not Powered |
| Item firmness description | Hard |
| Units | 1 count |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Brand | Dusjhet |
| Country of origin | China |
| Brand | SAFEJAWZ |
| Material | Ethylene Vinyl Acetate (EVA) |
| Colour | Black |
| Sport | Rugby; Boxing; Lacrosse; MMA; Judo; Karate; Hockey; Contact Sports |
| Model name | Intro Series |
| Item dimensions L x W x H | 5.8 x 4.9 x 2 centimetres |
| Brand | Reazeal |
| Material | Ethylene Vinyl Acetate (EVA) |
| Colour | Clear |
| Sport | Boxing |
| Model name | ATG0603R |
| Item dimensions L x W x H | 12.7 x 7.6 x 2.5 centimetres |
| Brand | SAFEJAWZ |
| Material | Ethylene Vinyl Acetate (EVA) |
| Colour | Black |
| Sport | Rugby; Boxing; Lacrosse; MMA; Judo; Karate; Hockey; Contact Sports |
| Model name | Intro Series |
| Item dimensions L x W x H | 5.8 x 4.9 x 2 centimetres |





![Greenic UV LED Black Light Strip – Upgrade UV Lamp USB 10W 1.5M Cable UV Light 1ft Purple Color Blacklight, 2 Pack [Energy Class A]](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/1-17-1-400x400.jpg)









