No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 20 resultsSorted by latest
| Brand | Ashton and Wright |
| Colour | White |
| Material | Plastic |
| Product dimensions | 157.5L x 55.9W centimetres |
| Recommended uses for product | Drawing, Writing |
| Brand | STAEDTLER |
| Specific uses for product | Graphite Pencil |
| Colour | Yellow |
| Power source | Manual |
| Material | Eraser |
| Brand | STABILO |
| Colour | Eraser - STABILO Legacy 1186 - Pack of 5 - White |
| Material | Plastic, Rubber |
| Product dimensions | 6.2L x 2.3W centimetres |
| Recommended uses for product | Erase while writing and drawing |
| Brand | Udewo |
| Colour | Fruit |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC), Plastic, Rubber |
| Product dimensions | 45L x 20W millimetres |
| Recommended uses for product | Pencil |
| Brand | Swordfish |
| Colour | Purple |
| Material | Plastic |
| Recommended uses for product | Clean |
| Special feature | Minimal Crumbling |
| Brand | STABILO |
| Colour | Multicolor |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Product dimensions | 6.2L x 2.2W centimetres |
| Recommended uses for product | Classroom |
| Brand | MILAN |
| Colour | white |
| Material | Synthetic Rubber |
| Product dimensions | 29L x 29W millimetres |
| Special feature | Lightweight |
| Brand | Mr. Pen |
| Colour | Vibrant |
| Material | Rubber,Metal |
| Product dimensions | 22.9L x 15.2W centimetres |
| Recommended uses for product | For Pencils |
| Brand | Helix |
| Colour | Oxford Blue |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC), Rubber |
| Product dimensions | 6.4L x 2.1W centimetres |
| Recommended uses for product | Pencil |
| Brand | Govee |
| Light type | LED |
| Special feature | Timer, Tunable White, Brightness Dimmable, Colour Changing, Group Control |
| Wattage | 9 watts |
| Bulb shape size | A19 |
| Colour | Multicolor |
| Brand | Kimimara |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | RGB Hexagon Sync to Music |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Light colour | RGB |
| Theme | Music |
| Style | b. 8 Pack Light Panels |
| Material | Plastic |
| Finish type | Matte |
| Product dimensions | 6.5D x 6.5W x 15.2H centimetres |
| Item weight | 172.5 Grams |
| Lamp type | Night Light, Table Lamp |
| Shade colour | White |
| Base material | Aluminium |
| Cable length | 39.37 Inches |
| Item weight | 0.44 Kilograms |
| Lamp type | Mood Light |
| Shade material | Aluminium |
| Colour | Rgb |
| Brand | Mexllex |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | Colour Changing |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Finish type | Painted |
| Base material | Plastic |
| Product dimensions | 15D x 32W x 15H millimetres |
| Item weight | 82 Grams |
| Lamp type | LED |




![Swordfish Purple ‘Shielded’ Eraser [Pack of 2] PVC and Phthalate Free Eraser 40283](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/8167ygvYBBL._AC_SL1500-400x400.jpg)










![Greenic UV LED Black Light Strip – Upgrade UV Lamp USB 10W 1.5M Cable UV Light 1ft Purple Color Blacklight, 2 Pack [Energy Class A]](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/1-17-1-400x400.jpg)