No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 18 resultsSorted by latest
| Brand | Govee |
| Light type | LED |
| Special feature | Timer, Tunable White, Brightness Dimmable, Colour Changing, Group Control |
| Wattage | 9 watts |
| Bulb shape size | A19 |
| Colour | Multicolor |
| Brand | Kimimara |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | RGB Hexagon Sync to Music |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Light colour | RGB |
| Theme | Music |
| Style | b. 8 Pack Light Panels |
| Material | Plastic |
| Finish type | Matte |
| Product dimensions | 6.5D x 6.5W x 15.2H centimetres |
| Item weight | 172.5 Grams |
| Lamp type | Night Light, Table Lamp |
| Shade colour | White |
| Base material | Aluminium |
| Cable length | 39.37 Inches |
| Item weight | 0.44 Kilograms |
| Lamp type | Mood Light |
| Shade material | Aluminium |
| Colour | Rgb |
| Brand | Mexllex |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | Colour Changing |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Finish type | Painted |
| Base material | Plastic |
| Product dimensions | 15D x 32W x 15H millimetres |
| Item weight | 82 Grams |
| Lamp type | LED |
| Brand | Noralit |
| Colour | Rgb |
| Material | Metal |
| Style | Hexagon |
| Light fixture form | Wall |
| Brand | Baylis & Harding |
| Item weight | 500 Grams |
| Item dimensions L x W x H | 7.5 x 7.5 x 18 centimetres |
| Scent | Vanilla |
| Age range (description) | All Ages |
| Brand | CAREX |
| Item weight | 5 Kilograms |
| Item dimensions L x W x H | 10 x 10 x 10 millimetres |
| Scent | Musk |
| Age range (description) | Youth |
| Brand | Method |
| Scent | Wild Rhubarb |
| Skin type | Dry |
| Item package quantity | 1 |
| Special feature | Scented, Antibacterial |
| Material feature | Antibacterial, Plant Based |
| Brand | CAREX |
| Scent | Love hearts |
| Age range (description) | Child |
| Skin type | All |
| Item package quantity | 6 |
| Brand | SANCTUARY |
| Scent | Jasmine, Vanilla, Aloe Vera, Chamomile |
| Age range (description) | Adult |
| Skin type | Dry |
| Item package quantity | 1 |
| Brand | Method |
| Item weight | 1093 Grams |
| Item dimensions L x W x H | 14.1 x 7 x 20.5 centimetres |
| Scent | Lavender |
| Age range (description) | Youth |
| Brand | Baylis & Harding |
| Item weight | 0.57 Kilograms |
| Item dimensions L x W x H | 7.7 x 7.7 x 18.7 centimetres |
| Scent | Lemongrass & Ginger |
| Age range (description) | any age |
| Brand | Palmolive |
| Item dimensions L x W x H | 29.8 x 19.6 x 15.6 centimetres |
| Scent | Honey |
| Age range (description) | Adult |
| Beam Angle | 36 ° |
| Brand | Philips |
| CALC - Light Bulb Technology | LED |
| Cap Fitting Type | GU10 |
| Colour Temperature Description | Warm White |
| Colour Temperature Value | 2700 K |





![Greenic UV LED Black Light Strip – Upgrade UV Lamp USB 10W 1.5M Cable UV Light 1ft Purple Color Blacklight, 2 Pack [Energy Class A]](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/1-17-1-400x400.jpg)









