No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 45 resultsSorted by latest
| Brand | Jennifer Lopez |
| Item form | Liquid |
| Item volume | 30 |
| Scent | Floral |
| Special feature | Scented |
| Brand | Govee |
| Light type | LED |
| Special feature | Timer, Tunable White, Brightness Dimmable, Colour Changing, Group Control |
| Wattage | 9 watts |
| Bulb shape size | A19 |
| Colour | Multicolor |
| Brand | Kimimara |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | RGB Hexagon Sync to Music |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Light colour | RGB |
| Theme | Music |
| Style | b. 8 Pack Light Panels |
| Material | Plastic |
| Finish type | Matte |
| Product dimensions | 6.5D x 6.5W x 15.2H centimetres |
| Item weight | 172.5 Grams |
| Lamp type | Night Light, Table Lamp |
| Shade colour | White |
| Base material | Aluminium |
| Cable length | 39.37 Inches |
| Item weight | 0.44 Kilograms |
| Lamp type | Mood Light |
| Shade material | Aluminium |
| Colour | Rgb |
| Brand | Mexllex |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | Colour Changing |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Finish type | Painted |
| Base material | Plastic |
| Product dimensions | 15D x 32W x 15H millimetres |
| Item weight | 82 Grams |
| Lamp type | LED |
| Brand | Noralit |
| Colour | Rgb |
| Material | Metal |
| Style | Hexagon |
| Light fixture form | Wall |
| Beam Angle | 36 ° |
| Brand | Philips |
| CALC - Light Bulb Technology | LED |
| Cap Fitting Type | GU10 |
| Colour Temperature Description | Warm White |
| Colour Temperature Value | 2700 K |
| Brand | Philips Hue |
| CALC - Light Bulb Technology | LED |
| Cap Fitting Type | ES |
| Colour Temperature Description | Warm White |
| Colour Temperature Value | 2700 K |
| Dimmable | Dimmable |
| Brand | Hive |
| Light Type | LED |
| Special Feature | Dimmable |
| Wattage | 9 watts |
| Incandescent Equivalent Wattage | 60 Watts |
| Brand | NOBILE 1942 |
| Item form | Aerosol |
| Item volume | 75 Millilitres |
| Scent | Fresh |
| Special feature | Natural ingredients |
| Brand | Onyrico |
| Item form | Liquid |
| Item volume | 100 Millilitres |
| Scent | Fresh, Grapefruit |
| Special feature | Travel Size |
| Brand | Yves Saint Laurent |
| Item form | Aerosol |
| Item volume | 125 Millilitres |
| Scent | Floral, chypre |
| Special feature | Not Tested On Animals |
| Brand | Sponsei |
| Item form | Spray |
| Item volume | 50 Millilitres |
| Scent | Floral |
| Special feature | Travel Size |
| Brand | LOrientale Fragrances |
| Item form | Aerosol |
| Item volume | 3.3 Fluid Ounces |
| Scent | Soft Oriental |
| Special feature | Travel size |






![Greenic UV LED Black Light Strip – Upgrade UV Lamp USB 10W 1.5M Cable UV Light 1ft Purple Color Blacklight, 2 Pack [Energy Class A]](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/1-17-1-400x400.jpg)








