No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 31 resultsSorted by latest
| Brand | Marshall |
| Speaker maximum output power | 60 Watts |
| Frequency response | 45 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | JBL |
| Speaker maximum output power | 70 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 12 Watts |
| Frequency response | 70 Hz |
| Connectivity technology | Type C |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 140 Watts |
| Frequency response | 40 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Mounting type | Tabletop |
| Material | Durable plastic |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 16 Watts |
| Frequency response | 40 KHz |
| Connectivity technology | wired, wireless |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Size | 99 x 83 x 91 mm |
| Weight | 196 g Actual size and weight may vary by manufacturing process. |
| Audio | 49.5 mm front-firing speaker, Lossless High Definition |
| Wi-Fi connectivity | Dual-band Wi-Fi supports 802.11a/b/g/n/ac (2.4 and 5 GHz) networks. Does not support connecting to ad-hoc (or peer-to-peer) Wi-Fi networks. |
| Smart home protocols | Wi-Fi, Bluetooth Low Energy Mesh |
| Brand | COLGATE |
| Flavour | Mint-based flavor |
| Age range (description) | Adult |
| Item form | Mousse |
| Material feature | Natural |
| Brand | Oral-B |
| Flavour | Peppermint |
| Age range (description) | Adult |
| Item form | Paste |
| Material feature | Natural |
| Brand | Aquafresh |
| Flavour | Mint |
| Age range (description) | Adult |
| Item form | Paste |
| Material Type Free | Paraben Free |
| Brand | COLGATE |
| Age range (description) | Adult |
| Item form | Paste |
| Material feature | Vegan |
| Item weight | 75 Grams |
| Brand | Sensodyne |
| Flavour | Natural |
| Age range (description) | Adult |
| Item form | Paste |
| Material Type Free | Pareben Fre |
| Brand | COLGATE |
| Item form | Paste |
| Material feature | Gluten Free |
| Item package quantity | 1 |
| Target audience | Adult |
| Brand | Sensodyne |
| Flavour | Mint |
| Age range (description) | Adult |
| Item form | Paste |
| Material Type Free | Paraben Free |
| Brand | COLGATE |
| Flavour | Mint |
| Age range (description) | Adult |
| Item form | Mousse |
| Material feature | Natural |















