No products in the cart.
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 23 resultsSorted by latest
| Brand | D-C-Fix |
|---|---|
| Colour | Multi |
| Coverage | 1m² |
| Design | Terrazzo |
| Effect | Stone effect |
| Finish | Matt |
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
| Brand | Spectra |
| Colour | Grey |
| Grading | Moderate Commercial |
| Edge Style | Micro Bevel |
| Construction | Rigid Core (SPC) |
| Underfloor Heating | Yes - Water Only |
| M² Per Pack | 1.8581m² |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 10 m |
| Product Thickness | 3.5 mm |
| Product Type | Rubber Underlay |
| Product Width | 1 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 5.5 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 4.68 m |
| Product Thickness | 5 mm |
| Product Width | 1.18 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Product Length | 7.3 m |
| Product Thickness | 12 mm |
| Product Type | Carpet Underlay |
| Product Width | 1.37 mm |
| Brand | FUEL10K |
| Flavour | Chocolate |
| Age range (description) | Adult |
| Item form | Crunchy |
| Specialty | Vegetarian |
| Unit count | 2400.0 gram |
| Brand | Amisa |
| Age Range (Description) | Adult |
| Item Form | Flaked |
| Specialty | Organic |
| Brand | Nestlé |
| Flavour | Honey,Original |
| Allergen information | Contains: Tree Nuts |
| Item weight | 210 Grams |
| Item form | Box |
| Brand | Kellogg's |
| Flavour | CORN |
| Age range (description) | Adult |
| Item form | Flaked |
| Specialty | HalalKosherSuitable for Vegetarians |
| Unit count | 1000.0 gram |
| Brand | Alpen |
| Flavor | Oat |
| Age Range (Description) | Adult |
| Item Form | Flaked |
| Unit Count | 38.8014 Ounce |
| Brand | Nestle |
| Flavor | chocolate |
| Age Range (Description) | Child |
| Item Form | Flaked |
| Specialty | Whole Grain |
| Brand | FUEL10K |
| Flavour | Golden Syrup |
| Age range (description) | Adult |
| Item form | Powder |
| Specialty | Vegetarian |
| Unit count | 560.0 gram |
| Number of items | 8 |
| Brand | Samyang |
| Item Weight | 650 Grams |
| Number of Items | 5 |
| Package Information | Pouch |
| Flavor | Chicken |
| Brand | Pot Noodle |
| Item Weight | 1.37 Kilograms |
| Number of Items | 12 |
| Package Information | Pack |
| Flavor | Mushroom, Chicken |
| Brand | Jack Link's |
| Flavour | Mixed |
| Item form | Strip |
| Number of items | 12 |
| Biological source | Cow |