No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 21 resultsSorted by latest
| Brand | Marshall |
| Speaker maximum output power | 60 Watts |
| Frequency response | 45 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | JBL |
| Speaker maximum output power | 70 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 12 Watts |
| Frequency response | 70 Hz |
| Connectivity technology | Type C |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 140 Watts |
| Frequency response | 40 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Mounting type | Tabletop |
| Material | Durable plastic |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 16 Watts |
| Frequency response | 40 KHz |
| Connectivity technology | wired, wireless |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Size | 99 x 83 x 91 mm |
| Weight | 196 g Actual size and weight may vary by manufacturing process. |
| Audio | 49.5 mm front-firing speaker, Lossless High Definition |
| Wi-Fi connectivity | Dual-band Wi-Fi supports 802.11a/b/g/n/ac (2.4 and 5 GHz) networks. Does not support connecting to ad-hoc (or peer-to-peer) Wi-Fi networks. |
| Smart home protocols | Wi-Fi, Bluetooth Low Energy Mesh |
| Pet toy type | Plush |
| Target species | Dog |
| Theme | Animals |
| Breed recommendation | Medium Breeds, Small Breeds |
| Brand | KONG |
| Type | Chew Toy |
| Function | Teeth Cleaning |
| Material | Durable Core |
| Play Style | Interactive/Fetch |
| Target Size | Medium/Large Dogs |
| Dimensions | 13 x 3 x 3 in |
| Weight | 0.14 kg |
| Material | Nylon |
| Color | Assorted |
| Size | Large |
| Pet toy type | Chew Toy |
| Target species | Dog |
| Theme | Animals |
| Breed recommendation | Medium Breeds, Small Breeds |
| Brand | KONG |
| Material | Plush |
| Use | Cuddling/Fetching |
| Layers | Double |
| Sound | Squeaks/Crinkles |
| Durability | Long-lasting |
| Pet toy type | Fetch Toy |
| Target species | Chihuahua, Shih Tzu, Pomeranian, Teddy |
| Theme | Animals |
| Breed recommendation | Small, Medium |
| Brand | TONGKTAI |
| Bounce | Super High |
| Material | Durable Rubber |
| Texture | Thick Core |
| Size | 2.5 Inches |
| Use | Fetch Games |
| Item Package Dimensions L x W x H | 7.68 x 7.52 x 2.91 inches |
|---|---|
| Item Weight | 0.24 Kilograms |
| Brand Name | 3 PACK |
| Target Audience Keyword | dogs |
| Material | Rubber |
| Manufacturer | WUNDAPETS |
| Breed Recommendation | Med to Lge |













![TONGKTAI Squeaky Dog Ball, [4 Pack] Latex Rubber Dog Squeak Toys, 2.7” Soft Bouncy Fetch Balls](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/71GeDZYWhEL._AC_SL1500-1-400x400.jpg)

