No products in the cart.
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 27 resultsSorted by latest
| Brand | Earth Rated |
| Unit count | 270 count |
| Recommended uses for product | Animal Waste |
| Colour | Lavender-scented |
| Material | Plastic |
| Item form | Bag |
| Brand | YuMove |
| Flavour | Fish |
| Item form | Tablet |
| Item weight | 0.11 Kilograms |
| Target species | Dog |
| Brand | NutriPaw |
| Flavour | Salmon |
| Item form | Tablet |
| Item weight | 300 Grams |
| Product benefits | Skin Care, Immune Support, Digestive Health |
| Brand | VOSAREA |
| Colour | Black |
| Material | Alloy Steel, Acrylonitrile Butadiene Styrene |
| Item weight | 120 Grams |
| Manufacturer | VOSAREA |
| Colour | Black 104℉-140℉ |
| Material | Tempered Glass |
| Brand | GARMEE |
| Product dimensions | 12L x 12W x 1.3H centimetres |
| Power source | Corded Electric |
| Brand | mafiti |
| Colour | Black |
| Recommended uses for product | Kitchen/Food Weighing |
| Special feature | Detachable Spoon Head |
| Display type | LCD |
| Brand | ACCUWEIGHT |
| Colour | Black |
| Recommended uses for product | Food |
| Special feature | Portable, Lightweight, Tare Fun, Smart |
| Display type | LCD |
| Brand | D-C-Fix |
|---|---|
| Colour | Multi |
| Coverage | 1m² |
| Design | Terrazzo |
| Effect | Stone effect |
| Finish | Matt |
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
| Brand | Spectra |
| Colour | Grey |
| Grading | Moderate Commercial |
| Edge Style | Micro Bevel |
| Construction | Rigid Core (SPC) |
| Underfloor Heating | Yes - Water Only |
| M² Per Pack | 1.8581m² |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 10 m |
| Product Thickness | 3.5 mm |
| Product Type | Rubber Underlay |
| Product Width | 1 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 5.5 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 4.68 m |
| Product Thickness | 5 mm |
| Product Width | 1.18 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Product Length | 7.3 m |
| Product Thickness | 12 mm |
| Product Type | Carpet Underlay |
| Product Width | 1.37 mm |
| Brand | Skinners |
| Flavour | Muesli |
| Age range (description) | Adult |
| Item form | Flake |
| Specific uses for product | Allergy Relief |
| Brand | Yakers |
| Flavour | Milk |
| Age range (description) | All Life Stages |
| Item form | Stick |
| Specific uses for product | Dental Care |
| Brand | Extra Select |
| Flavour | Milk |
| Age range (description) | All Life Stages |
| Item form | Stick |
| Specific uses for product | Dental Care |