No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 40 resultsSorted by latest
| Brand | Ashton and Wright |
| Colour | White |
| Material | Plastic |
| Product dimensions | 157.5L x 55.9W centimetres |
| Recommended uses for product | Drawing, Writing |
| Brand | STAEDTLER |
| Specific uses for product | Graphite Pencil |
| Colour | Yellow |
| Power source | Manual |
| Material | Eraser |
| Brand | STABILO |
| Colour | Eraser - STABILO Legacy 1186 - Pack of 5 - White |
| Material | Plastic, Rubber |
| Product dimensions | 6.2L x 2.3W centimetres |
| Recommended uses for product | Erase while writing and drawing |
| Brand | Udewo |
| Colour | Fruit |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC), Plastic, Rubber |
| Product dimensions | 45L x 20W millimetres |
| Recommended uses for product | Pencil |
| Brand | Swordfish |
| Colour | Purple |
| Material | Plastic |
| Recommended uses for product | Clean |
| Special feature | Minimal Crumbling |
| Brand | STABILO |
| Colour | Multicolor |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC) |
| Product dimensions | 6.2L x 2.2W centimetres |
| Recommended uses for product | Classroom |
| Brand | MILAN |
| Colour | white |
| Material | Synthetic Rubber |
| Product dimensions | 29L x 29W millimetres |
| Special feature | Lightweight |
| Brand | Mr. Pen |
| Colour | Vibrant |
| Material | Rubber,Metal |
| Product dimensions | 22.9L x 15.2W centimetres |
| Recommended uses for product | For Pencils |
| Brand | HIHUHEN |
| Colour | 1 x Calculator |
| Calculator Type | Engineering/Scientific, Business |
| Power source | Solar Powered |
| Number of batteries | 1 AA batteries required. (included) |
| Brand | RENUS |
| Colour | Black |
| Calculator Type | Engineering/Scientific |
| Power source | Battery Powered |
| Number of batteries | 2 AAA batteries required. (included) |
| Model name | Calculadora Científica de Ingenieria de 2 Líneas |
| Material | Plastic |
| Brand | Bimormat |
| Colour | classic black |
| Calculator Type | Business |
| Power source | Solar,Battery |
| Screen size | 9.6 Centimetres |
| Number of batteries | 1 AA batteries required. (included) |
| Material | Plastic |
| Compatible devices | 无 |
| Product dimensions | 14.5L x 11.5W centimetres |
| Display type | LCD |
| Brand | CATIGA |
| Colour | Black |
| Calculator Type | Standard Function, Financial, Business |
| Power source | Solar Powered |
| Screen size | 4.25 Inches |
| Number of batteries | 1 LR44 batteries required. (included) |
| Brand | Casio |
| Colour | black |
| Power source | Solar Powered |
| Screen size | 2.5 Inches |
| Number of batteries | 1 LR44 batteries required. |
| Model name | Casio FX-991CW Advanced Scientific Calculator (UK Version) |
| Material | Plastic |
| Brand | Dakexiong |
| Colour | Blue |
| Calculator Type | Engineering/Scientific, Business |
| Power source | Battery Powered |
| Screen size | 15 Centimetres |
| Brand | Q-Connect |
| Colour | Grey, White |
| Power source | Batería/Solar |
| Screen size | 1 Centimetres |
| Number of batteries | A batteries required. |
| Model name | KF01602 |
| Brand | AURORA |
| Colour | Black |
| Calculator Type | Standard Function |
| Power source | Solar Powered |
| Screen size | 10 Centimetres |
| Number of batteries | 2 AAA batteries required. (included) |
| Model name | 566926 |




![Swordfish Purple ‘Shielded’ Eraser [Pack of 2] PVC and Phthalate Free Eraser 40283](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/8167ygvYBBL._AC_SL1500-400x400.jpg)










