No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 39 resultsSorted by latest
| Brand | Marshall |
| Speaker maximum output power | 60 Watts |
| Frequency response | 45 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | JBL |
| Speaker maximum output power | 70 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 12 Watts |
| Frequency response | 70 Hz |
| Connectivity technology | Type C |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 140 Watts |
| Frequency response | 40 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Mounting type | Tabletop |
| Material | Durable plastic |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 16 Watts |
| Frequency response | 40 KHz |
| Connectivity technology | wired, wireless |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Size | 99 x 83 x 91 mm |
| Weight | 196 g Actual size and weight may vary by manufacturing process. |
| Audio | 49.5 mm front-firing speaker, Lossless High Definition |
| Wi-Fi connectivity | Dual-band Wi-Fi supports 802.11a/b/g/n/ac (2.4 and 5 GHz) networks. Does not support connecting to ad-hoc (or peer-to-peer) Wi-Fi networks. |
| Smart home protocols | Wi-Fi, Bluetooth Low Energy Mesh |
| Scent | Unscented |
| Material Type Free | Paraben Free |
| Skin type | All |
| Special feature | Travel Size |
| Unit count | 57.0 gram |
| Number of items | 1 |
| Material feature | Natural |
| Brand | JAXON LANE |
| Item form | Sheet |
| Product benefits | Hydrating, Anti Aging |
| Scent | Green Tea |
| Material Type Free | Gluten Free |
| Skin type | All |
| Scent | Unscented |
| Skin type | Dry |
| Special feature | Hydrating |
| Unit count | 4 count |
| Number of items | 1 |
| Material feature | Natural |
| Active ingredients | hyaluronic acid,zinc |
| Brand | Mediheal |
| Item form | Sheet |
| Product benefits | Hydrating |
| Scent | Tea Tree, Chamomile |
| Material Type Free | Alkoholfrei |
| Skin type | Sensitive |
| Brand | COSRX |
| Item form | Cream |
| Product benefits | Hydrating |
| Scent | Unscented |
| Material Type Free | Paraben Free |
| Skin type | All |
| Brand | Mediheal |
| Item form | Sheet |
| Product benefits | Hydrating |
| Skin type | All |
| Special feature | Hydrating |
| Unit count | 5 count |
| Skin type | All |
| Special feature | Moisture |
| Unit count | 1 count |
| Number of items | 1 |
| Material feature | Plant Based |
| Active ingredients | hyaluronic acid |
| Skin tone | All |
| Brand | CiAIplw |
| Item form | Sheet |
| Product benefits | Hydrating, Fine Lines Treatment, Freshening, Moisturizing, Nourishing, Anti Aging |













![MEDIHEAL Official [Korea’s No 1 Sheet Mask] – D.N.A Hydrating Protein Mask (5 Masks)](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/71LpJ9xsqcL._AC_SL1500-400x400.jpg)

