No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 60 resultsSorted by latest
| Brand | Govee |
| Light type | LED |
| Special feature | Timer, Tunable White, Brightness Dimmable, Colour Changing, Group Control |
| Wattage | 9 watts |
| Bulb shape size | A19 |
| Colour | Multicolor |
| Brand | Kimimara |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | RGB Hexagon Sync to Music |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Light colour | RGB |
| Theme | Music |
| Style | b. 8 Pack Light Panels |
| Material | Plastic |
| Finish type | Matte |
| Product dimensions | 6.5D x 6.5W x 15.2H centimetres |
| Item weight | 172.5 Grams |
| Lamp type | Night Light, Table Lamp |
| Shade colour | White |
| Base material | Aluminium |
| Cable length | 39.37 Inches |
| Item weight | 0.44 Kilograms |
| Lamp type | Mood Light |
| Shade material | Aluminium |
| Colour | Rgb |
| Brand | Mexllex |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | Colour Changing |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Finish type | Painted |
| Base material | Plastic |
| Product dimensions | 15D x 32W x 15H millimetres |
| Item weight | 82 Grams |
| Lamp type | LED |
| Brand | Noralit |
| Colour | Rgb |
| Material | Metal |
| Style | Hexagon |
| Light fixture form | Wall |
| Beam Angle | 36 ° |
| Brand | Philips |
| CALC - Light Bulb Technology | LED |
| Cap Fitting Type | GU10 |
| Colour Temperature Description | Warm White |
| Colour Temperature Value | 2700 K |
| Brand | Philips Hue |
| CALC - Light Bulb Technology | LED |
| Cap Fitting Type | ES |
| Colour Temperature Description | Warm White |
| Colour Temperature Value | 2700 K |
| Dimmable | Dimmable |
| Brand | Hive |
| Light Type | LED |
| Special Feature | Dimmable |
| Wattage | 9 watts |
| Incandescent Equivalent Wattage | 60 Watts |
| Type | Toy Phone |
| Style | Retro, Vintage |
| Material | Wired, Corded |
| Usage | Home Decor |
| Purpose | Kids Role Play |
| Age Range | 6M+ to 3 Years |
| Material | Non-Toxic Plastic |
| Functionality | Crawling, Dancing |
| Lights & Music | Yes |
| Ideal For | Babies, Pets |
| Type | Water Pokémon |
| Size | 12 x 20 cm |
| Material | 100% Polyester |
| License | Officially Licensed |
| Availability | In Stock |
| Material | High Quality Plush |
| Design | Fat Orange Cat |
| Size | 25 cm |
| Multi-Purpose | Stress Relief |
| Gift | Perfect Gift |
| Feature | Description |
|---|---|
| Brand | Learning Resources |
| Toy Type | Numberblocks Plush |
| Target Age | 18 months+ |
| Material | Soft Fabric |
| Size | 11.5cm x 11.5cm |
| Scale | 30-CM |
| Talking Action Figure | Sound & Phrases |
| Film-Inspired Design | Marvel Comics |
| Blast Gear Compatibility | Titan Hero Blast Gear |
| Collectible Series | Other Spider-Man Toys |





![Greenic UV LED Black Light Strip – Upgrade UV Lamp USB 10W 1.5M Cable UV Light 1ft Purple Color Blacklight, 2 Pack [Energy Class A]](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/1-17-1-400x400.jpg)









