No products in the cart.
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 17 resultsSorted by latest
| Brand | VOSAREA |
| Colour | Black |
| Material | Alloy Steel, Acrylonitrile Butadiene Styrene |
| Item weight | 120 Grams |
| Manufacturer | VOSAREA |
| Colour | Black 104℉-140℉ |
| Material | Tempered Glass |
| Brand | GARMEE |
| Product dimensions | 12L x 12W x 1.3H centimetres |
| Power source | Corded Electric |
| Brand | mafiti |
| Colour | Black |
| Recommended uses for product | Kitchen/Food Weighing |
| Special feature | Detachable Spoon Head |
| Display type | LCD |
| Brand | ACCUWEIGHT |
| Colour | Black |
| Recommended uses for product | Food |
| Special feature | Portable, Lightweight, Tare Fun, Smart |
| Display type | LCD |
| Brand | D-C-Fix |
|---|---|
| Colour | Multi |
| Coverage | 1m² |
| Design | Terrazzo |
| Effect | Stone effect |
| Finish | Matt |
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
| Brand | Spectra |
| Colour | Grey |
| Grading | Moderate Commercial |
| Edge Style | Micro Bevel |
| Construction | Rigid Core (SPC) |
| Underfloor Heating | Yes - Water Only |
| M² Per Pack | 1.8581m² |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 10 m |
| Product Thickness | 3.5 mm |
| Product Type | Rubber Underlay |
| Product Width | 1 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 5.5 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 4.68 m |
| Product Thickness | 5 mm |
| Product Width | 1.18 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Product Length | 7.3 m |
| Product Thickness | 12 mm |
| Product Type | Carpet Underlay |
| Product Width | 1.37 mm |
| Colour | 003 Dark |
| Brand | Rimmel |
| Finish type | Glossy |
| Coverage | 100 square feet |
| Item form | Powder |
| Product benefits | Radiant |
| Skin tone | All |
| Brand | Barry M |
| Item form | Powder |
| Colour | Yellow |
| Finish type | Matte |
| Skin type | All |
| Coverage | Light |
| Product benefits | Smoothing |
| Model name | Barry M Cosmetics Smooth Loose Setting Powder |
| Number of items | 1 |
| Shelf life | 3 Years |
| Bristle Material | Synthetic |
| Brand | LAURA GELLER NEW YORK |
| Recommended Uses For Product | Face Makeup |
| Color | Retractable Angled Kabuki Brush |
| Material | Wood |
| Brand | Makeup Revolution |
| Item Form | Powder |
| Color | Translucent |
| Finish Type | Matte, Natural |
| Skin Type | All |
| Brand | IT Cosmetics |
| Item form | Loose |
| Colour | Tan Rich |
| Finish type | Matte |
| Skin type | All |
| Coverage | Medium |
| Brand | Clinique |
| Item form | Powder |
| Colour | Matte Beige |
| Finish type | Matte |
| Skin type | All |
| Coverage | Medium, Full |
| Product benefits | Non-Comedogenic |
| Number of items | 1 |
| Special feature | Non Comedogenic |