No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 28 resultsSorted by latest
| Brand | Govee |
| Light type | LED |
| Special feature | Timer, Tunable White, Brightness Dimmable, Colour Changing, Group Control |
| Wattage | 9 watts |
| Bulb shape size | A19 |
| Colour | Multicolor |
| Brand | Kimimara |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | RGB Hexagon Sync to Music |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Light colour | RGB |
| Theme | Music |
| Style | b. 8 Pack Light Panels |
| Material | Plastic |
| Finish type | Matte |
| Product dimensions | 6.5D x 6.5W x 15.2H centimetres |
| Item weight | 172.5 Grams |
| Lamp type | Night Light, Table Lamp |
| Shade colour | White |
| Base material | Aluminium |
| Cable length | 39.37 Inches |
| Item weight | 0.44 Kilograms |
| Lamp type | Mood Light |
| Shade material | Aluminium |
| Colour | Rgb |
| Brand | Mexllex |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | Colour Changing |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Finish type | Painted |
| Base material | Plastic |
| Product dimensions | 15D x 32W x 15H millimetres |
| Item weight | 82 Grams |
| Lamp type | LED |
| Brand | Noralit |
| Colour | Rgb |
| Material | Metal |
| Style | Hexagon |
| Light fixture form | Wall |
| Colour | Lash Goals Duo Gift Set |
| Brand | L'Oreal Paris |
| Finish type | Natural |
| Item form | Liquid |
| Colour | Black |
| Product benefits | Volumizing |
| Special feature | Not Tested On Animals |
| Brand | Technic |
| Item form | Liquid |
| Specialty | Cruelty-Free |
| Number of items | 1 |
| Unit count | 1.00 count |
| Item volume | 12 Millilitres |
| Package information | Tube |
| Colour | Very Black |
| Special feature | 360° Wimpern-Fächer und spiralförmige Bürste |
| Brand | Maybelline |
| Item form | Liquid |
| Specialty | 360° eyelash fan and spiral brush |
| Colour | Black,Rose |
| Product benefits | Lengthening |
| Special feature | Waterproof, Water Resistant |
| Brand | KissMe |
| Item form | tube |
| Specialty | Whole |
| Number of items | 1 |
| Unit count | 6.00 gram |
| Package information | Bottle |
| Skin type | Sensitive |
| Beam Angle | 36 ° |
| Brand | Philips |
| CALC - Light Bulb Technology | LED |
| Cap Fitting Type | GU10 |
| Colour Temperature Description | Warm White |
| Colour Temperature Value | 2700 K |
| Brand | Philips Hue |
| CALC - Light Bulb Technology | LED |
| Cap Fitting Type | ES |
| Colour Temperature Description | Warm White |
| Colour Temperature Value | 2700 K |
| Dimmable | Dimmable |
| Brand | Hive |
| Light Type | LED |
| Special Feature | Dimmable |
| Wattage | 9 watts |
| Incandescent Equivalent Wattage | 60 Watts |
| Pet toy type | Plush |
| Target species | Dog |
| Theme | Animals |
| Breed recommendation | Medium Breeds, Small Breeds |
| Brand | KONG |
| Type | Chew Toy |
| Function | Teeth Cleaning |
| Material | Durable Core |
| Play Style | Interactive/Fetch |
| Target Size | Medium/Large Dogs |





![Greenic UV LED Black Light Strip – Upgrade UV Lamp USB 10W 1.5M Cable UV Light 1ft Purple Color Blacklight, 2 Pack [Energy Class A]](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/1-17-1-400x400.jpg)









