No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 37 resultsSorted by latest
| Brand | Marshall |
| Speaker maximum output power | 60 Watts |
| Frequency response | 45 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | JBL |
| Speaker maximum output power | 70 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 12 Watts |
| Frequency response | 70 Hz |
| Connectivity technology | Type C |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 140 Watts |
| Frequency response | 40 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Mounting type | Tabletop |
| Material | Durable plastic |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 16 Watts |
| Frequency response | 40 KHz |
| Connectivity technology | wired, wireless |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Size | 99 x 83 x 91 mm |
| Weight | 196 g Actual size and weight may vary by manufacturing process. |
| Audio | 49.5 mm front-firing speaker, Lossless High Definition |
| Wi-Fi connectivity | Dual-band Wi-Fi supports 802.11a/b/g/n/ac (2.4 and 5 GHz) networks. Does not support connecting to ad-hoc (or peer-to-peer) Wi-Fi networks. |
| Smart home protocols | Wi-Fi, Bluetooth Low Energy Mesh |
| Brand | Lily England |
| Colour | Rose Gold |
| Wattage | 800 watts |
| Power source | Corded Electric |
| Special feature | Ionic Technology, Lightweight, 360 Degree Swivel Cord, Adjustable, Ergonomic Handle |
| Brand | Sofmild |
| Colour | Pink |
| Shape | Oblong |
| Bristle material | Nylon |
| Handle material | Beech Wood |
| Brand | AIMIKE |
| Colour | Green |
| Shape | Oblong |
| Bristle material | Silicone |
| Special feature | Waterproof |
| Unit count | 1.00 count |
| Item weight | 70 Grams |
| Material | Silicone |
| Manufacturer | AIMIKE |
| Brand | LORSEX |
| Colour | Purple |
| Shape | Rectangular |
| Bristle material | Nylon |
| Handle material | Plastic |
| Weight | 46 g |
|---|---|
| Units | 4.00 count |
| Brand | Dental Aesthetics |
| Country of origin | China |
| Package dimensions | 12.1 x 8.2 x 2.2 centimetres |
|---|---|
| Package Weight | 0.03 Kilograms |
| Item dimensions L x W x H | 12.2 x 8.4 x 2 centimetres |
| Brand | Boka |
| Volume | 1 |
| Item model number | 867079000368 |
| Product Dimensions | 12.19 x 8.38 x 2.03 cm; 32 g |
| Units | 1.00 count |
|---|---|
| Brand | SONGQEE |
| Country of origin | China |
| Units | 3.00 count |
|---|---|
| Brand | Y-Kelin |
| Country of origin | China |















