No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 21 resultsSorted by latest
| Brand | Lily England |
| Colour | Rose Gold |
| Wattage | 800 watts |
| Power source | Corded Electric |
| Special feature | Ionic Technology, Lightweight, 360 Degree Swivel Cord, Adjustable, Ergonomic Handle |
| Brand | Sofmild |
| Colour | Pink |
| Shape | Oblong |
| Bristle material | Nylon |
| Handle material | Beech Wood |
| Brand | AIMIKE |
| Colour | Green |
| Shape | Oblong |
| Bristle material | Silicone |
| Special feature | Waterproof |
| Unit count | 1.00 count |
| Item weight | 70 Grams |
| Material | Silicone |
| Manufacturer | AIMIKE |
| Brand | LORSEX |
| Colour | Purple |
| Shape | Rectangular |
| Bristle material | Nylon |
| Handle material | Plastic |
| Brand | MR.SIGA |
| Material | Cellulose |
| Recommended uses for product | Indoor |
| Surface recommendation | Ceramic |
| Colour | Non Scratch - 12 Pack |
| Brand | BSJCLEAN |
| Material | Polyurethane (PU) |
| Recommended uses for product | Scrubbing |
| Colour | 2 Pcs |
| Special feature | Lightweight |
| Item package quantity | 1 |
| Brand | Xtremeauto |
| Material | Foam |
| Recommended uses for product | General Car Cleaning |
| Surface recommendation | Glass |
| Colour | Yellow |
| Brand | Ailvor |
| Material | Cellulose |
| Recommended uses for product | Dishwashing, Household Cleaning, Bathroom Cleaning |
| Surface recommendation | Glass |
| Colour | 5 Colors |
| Brand | Soudal |
| Colour | White |
| Coverage Per Pack | 8 m² |
| Interior/Exterior Use | Interior & Exterior |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Max. Working Temperature | 35 °C |
| Min. Working Temperature | 5 °C |
| Model Name | Fix All Turbo |
| Brand | Soudal |
| CE Standard (Tested to EN...) | DIN 53505, DIN 53479, DIN 53504, ISO 7389. |
| Colour | White |
| Coverage Per Pack | 8 m² |
| Interior/Exterior Use | Interior & Exterior |
| Label Info 2: Hazard Statements | H412 Harmful to aquatic life with long lasting effects. |
| Base Type | Silicone |
| Brand | Dow |
| CE Standard (Tested to EN...) | ISO 11600-25LM, |
| Colour | Black |
| Interior/Exterior Use | Exterior |
| Brand | Gorilla Glue |
| CE Standard (Tested to EN...) | Class D3. |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Type | Wood Glue |
| Resistant Type | Water-Resistant |
| Suitable Application | For Bonding Wood |
| Volume | 532 ml |
| Container type | Tube |
|---|---|
| Flexible | Flexible |
| Location | Interior |
| Model name/number | 121642 |
| Paintable | Paintable |
| Product code | 5411183100831 |
| Base Type | Silicone |
| Brand | Dow |
| CE Standard (Tested to EN...) | EN 11600-F-20HM. |
| Colour | White |
| Interior/Exterior Use | Interior |
| Product Name | YTCHYYSK Styling Nozzle |
| Package Contents | 1 pc Attachment |
| Controlled Airflow | Detailed Styling |
| Precision Styling | High-Velocity Flow |
| Compatibility | Dyson Supersonic |
| Manufacturer | Fentar |
|---|---|
| Package dimensions | 14.2 x 8.4 x 5.7 centimetres |
| Package Weight | 0.14 Kilograms |
| Brand | Fentar |
| Colour | Grey & Orange |
| Item model number | CFJ-001 |
| Package Dimensions | 14.2 x 8.4 x 5.7 cm; 140 g |















