No products in the cart.
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 17 resultsSorted by latest
| Brand | Lily England |
| Colour | Rose Gold |
| Wattage | 800 watts |
| Power source | Corded Electric |
| Special feature | Ionic Technology, Lightweight, 360 Degree Swivel Cord, Adjustable, Ergonomic Handle |
| Brand | Sofmild |
| Colour | Pink |
| Shape | Oblong |
| Bristle material | Nylon |
| Handle material | Beech Wood |
| Brand | AIMIKE |
| Colour | Green |
| Shape | Oblong |
| Bristle material | Silicone |
| Special feature | Waterproof |
| Unit count | 1.00 count |
| Item weight | 70 Grams |
| Material | Silicone |
| Manufacturer | AIMIKE |
| Brand | LORSEX |
| Colour | Purple |
| Shape | Rectangular |
| Bristle material | Nylon |
| Handle material | Plastic |
| Brand | D-C-Fix |
|---|---|
| Colour | Multi |
| Coverage | 1m² |
| Design | Terrazzo |
| Effect | Stone effect |
| Finish | Matt |
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
| Brand | Spectra |
| Colour | Grey |
| Grading | Moderate Commercial |
| Edge Style | Micro Bevel |
| Construction | Rigid Core (SPC) |
| Underfloor Heating | Yes - Water Only |
| M² Per Pack | 1.8581m² |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 10 m |
| Product Thickness | 3.5 mm |
| Product Type | Rubber Underlay |
| Product Width | 1 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 5.5 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 4.68 m |
| Product Thickness | 5 mm |
| Product Width | 1.18 m |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Manufacturer Guarantee | 1 Year Guarantee |
| Product Length | 7.3 m |
| Product Thickness | 12 mm |
| Product Type | Carpet Underlay |
| Product Width | 1.37 mm |
| Product Name | YTCHYYSK Styling Nozzle |
| Package Contents | 1 pc Attachment |
| Controlled Airflow | Detailed Styling |
| Precision Styling | High-Velocity Flow |
| Compatibility | Dyson Supersonic |
| Manufacturer | Fentar |
|---|---|
| Package dimensions | 14.2 x 8.4 x 5.7 centimetres |
| Package Weight | 0.14 Kilograms |
| Brand | Fentar |
| Colour | Grey & Orange |
| Item model number | CFJ-001 |
| Package Dimensions | 14.2 x 8.4 x 5.7 cm; 140 g |
| Brand | BaByliss |
| Colour | Black |
| Material | Ceramic |
| Wattage | 700 watts |
| Power source | Corded Electric |
| Brand | Nicky Clarke |
| Colour | Black/Silver/Purple |
| Wattage | 1000 watts |
| Power source | Corded Electric |
| Special feature | style, dry, hot, blow |
| Brand | Dyson |
| Colour | Fuchsia/Iron |
| Power source | Corded Electric |
| Special feature | Lightweight |
| Recommended uses for product | Hair Styling |
| Brand | BaByliss |
| Colour | Black, Grey |
| Material | Carbon Steel, Metal |
| Power source | Battery Powered |
| Special feature | Indicator Light, Lightweight, Cordless |