No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 31 resultsSorted by latest
| Brand | soundcore |
| Colour | Abyss Blue |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 17 Ohm |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Model name | Liberty 5 |
| Brand | Zenopar |
| Colour | BLACK |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 32 Ohm |
| Noise control | None |
| Headphone jack | Without jack |
| Brand | soundcore |
| Colour | Velvet Black |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 10 Ohm |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Frequency response | 20 KHz |
| Headphone jack | USB |
| Model name | Liberty 4 NC |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | Cillso |
| Colour | ivory white |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Noise control | Environmental Noise Cancellation |
| Sensitivity | 90 dB |
| Model name | H97 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Wireless communication technology | Bluetooth |
| Included components | 2 x Wireless Earbuds, 1 x Portable Magnetic Charging Case, 1 x Quick Charging Cable, 1 x User Manual |
| Colour | SF2 - Black |
| Brand | SONICFOAM |
| Material | Hypoallergenic Polyurethane Memory Foam |
| Compatible devices | with SF2: Various Earphones - (See Compatibility List) |
| Item dimensions L x W x H | 7 x 2.4 x 13.2 centimetres |
- Package Dimensions : 9.4 x 7.2 x 1.9 cm; 30 g
- Date First Available : 1 Jun. 2024
- Manufacturer : AZLA
- ASIN : B0D44QG1M9
- Item model number : AZL-CRYSTAL-BOSE-ML
- Country of origin : Korea, Republic of
- Guaranteed software updates until : unknown
| Brand | IKT |
| Colour | Rose |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 32 Ohm |
| Noise control | Active Noise Cancellation |
| Frequency response | 2000 Hz |
| Headphone jack | No Jack |
| Model name | X08 |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | yobola |
| Colour | Black |
| Ear placement | In Ear |
| Form factor | In Ear |
| Impedance | 32 Ohm |
| Noise control | Sound Isolation |
| Included components | USB-C Cable, User Manual, Wireless Charging Case, Wireless Earbuds |
| Compatible devices | Compatible with iOS/Android/Windows/Smartphone/Laptops and all devices with Bluetooth connectivity. |
| One Required | Lights fire easily |
| Odourless | No smell |
| Easy to Light | Quick ignition |
| Long Burn | Lasts longer |
| Clean & Convenient | Simple to use |
| Blades | Carbon steel, Chrome |
| Body | Aluminium, Lightweight |
| Grip | Bi-material, Micro hex |
| Tip | Micro-tip, Accurate |
| Design | Compact, Lightweight |
| Ideal Use | Planting, Weeding |
| Tool Type | Hand Fork |
| Material | Carbon Steel |
| Handle | Curved, Rubber |
| Weight | Lightweight |
| Removes Tar & Oil | Effectively cleans tar spots and oil marks |
| Multi-Surface Safe | Works on bodywork, wheels, plastic, chrome |
| Easy Application | Simple wipe-on, wipe-off process |
| Paintwork Friendly | Safe for vehicle paint |
| Residue-Free | Leaves no damage or sticky residue |
| Product Type | Wood Filler |
| Weight | 400g |
| Application | Interior/Exterior |
| Drying Time | 2-3 hours |
| Finish Options | Paintable |
| Super Smooth | Buttery texture for fine cracks |
| Sandable | Rapid sanding after 30 minutes |
| Paintable | Over-paintable with household paints |
| Non-Shrinking | Water-based, non-shrink paste |
| Easy to Use | No mixing required, quick repairs |
| Application | Exterior use |
| Drying Time | 2 hours |
| Strength | High-strength |
| Ease of Use | Ready-mixed |
| Additional Properties | Over-paintable |
4o mini
| Water & Weather Resistant | Protects against moisture and elements |
| Drillable & Tappable | Can be drilled or tapped after setting |
| Resistant to Cracking & Shrinking | Does not shrink or crack over time |
| Easy to Sand & Smooth | Quick to sand for a smooth finish |
| Highly Versatile | Suitable for plaster, wood, metal, etc. |















