No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 31 resultsSorted by latest
| Brand | Marshall |
| Speaker maximum output power | 60 Watts |
| Frequency response | 45 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | JBL |
| Speaker maximum output power | 70 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Wireless |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 12 Watts |
| Frequency response | 70 Hz |
| Connectivity technology | Type C |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 140 Watts |
| Frequency response | 40 Hz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Mounting type | Tabletop |
| Material | Durable plastic |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 16 Watts |
| Frequency response | 40 KHz |
| Connectivity technology | wired, wireless |
| Brand | soundcore |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Frequency response | 20 KHz |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Brand | Anker |
| Speaker maximum output power | 5 Watts |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Audio output mode | Stereo |
| Size | 99 x 83 x 91 mm |
| Weight | 196 g Actual size and weight may vary by manufacturing process. |
| Audio | 49.5 mm front-firing speaker, Lossless High Definition |
| Wi-Fi connectivity | Dual-band Wi-Fi supports 802.11a/b/g/n/ac (2.4 and 5 GHz) networks. Does not support connecting to ad-hoc (or peer-to-peer) Wi-Fi networks. |
| Smart home protocols | Wi-Fi, Bluetooth Low Energy Mesh |
| One Required | Lights fire easily |
| Odourless | No smell |
| Easy to Light | Quick ignition |
| Long Burn | Lasts longer |
| Clean & Convenient | Simple to use |
| Blades | Carbon steel, Chrome |
| Body | Aluminium, Lightweight |
| Grip | Bi-material, Micro hex |
| Tip | Micro-tip, Accurate |
| Design | Compact, Lightweight |
| Ideal Use | Planting, Weeding |
| Tool Type | Hand Fork |
| Material | Carbon Steel |
| Handle | Curved, Rubber |
| Weight | Lightweight |
| Removes Tar & Oil | Effectively cleans tar spots and oil marks |
| Multi-Surface Safe | Works on bodywork, wheels, plastic, chrome |
| Easy Application | Simple wipe-on, wipe-off process |
| Paintwork Friendly | Safe for vehicle paint |
| Residue-Free | Leaves no damage or sticky residue |
| Product Type | Wood Filler |
| Weight | 400g |
| Application | Interior/Exterior |
| Drying Time | 2-3 hours |
| Finish Options | Paintable |
| Super Smooth | Buttery texture for fine cracks |
| Sandable | Rapid sanding after 30 minutes |
| Paintable | Over-paintable with household paints |
| Non-Shrinking | Water-based, non-shrink paste |
| Easy to Use | No mixing required, quick repairs |
| Application | Exterior use |
| Drying Time | 2 hours |
| Strength | High-strength |
| Ease of Use | Ready-mixed |
| Additional Properties | Over-paintable |
4o mini
| Water & Weather Resistant | Protects against moisture and elements |
| Drillable & Tappable | Can be drilled or tapped after setting |
| Resistant to Cracking & Shrinking | Does not shrink or crack over time |
| Easy to Sand & Smooth | Quick to sand for a smooth finish |
| Highly Versatile | Suitable for plaster, wood, metal, etc. |















