No products in the cart.
Shop and Save Big on Many Products Today
from £3.00
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 33 resultsSorted by latest
| Brand | Govee |
| Light type | LED |
| Special feature | Timer, Tunable White, Brightness Dimmable, Colour Changing, Group Control |
| Wattage | 9 watts |
| Bulb shape size | A19 |
| Colour | Multicolor |
| Brand | Kimimara |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | RGB Hexagon Sync to Music |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Light colour | RGB |
| Theme | Music |
| Style | b. 8 Pack Light Panels |
| Material | Plastic |
| Finish type | Matte |
| Product dimensions | 6.5D x 6.5W x 15.2H centimetres |
| Item weight | 172.5 Grams |
| Lamp type | Night Light, Table Lamp |
| Shade colour | White |
| Base material | Aluminium |
| Cable length | 39.37 Inches |
| Item weight | 0.44 Kilograms |
| Lamp type | Mood Light |
| Shade material | Aluminium |
| Colour | Rgb |
| Brand | Mexllex |
| Indoor/Outdoor usage | Indoor |
| Special feature | Colour Changing |
| Light source type | LED |
| Power source | Corded Electric |
| Finish type | Painted |
| Base material | Plastic |
| Product dimensions | 15D x 32W x 15H millimetres |
| Item weight | 82 Grams |
| Lamp type | LED |
| Brand | Noralit |
| Colour | Rgb |
| Material | Metal |
| Style | Hexagon |
| Light fixture form | Wall |
| Beam Angle | 36 ° |
| Brand | Philips |
| CALC - Light Bulb Technology | LED |
| Cap Fitting Type | GU10 |
| Colour Temperature Description | Warm White |
| Colour Temperature Value | 2700 K |
| Brand | Philips Hue |
| CALC - Light Bulb Technology | LED |
| Cap Fitting Type | ES |
| Colour Temperature Description | Warm White |
| Colour Temperature Value | 2700 K |
| Dimmable | Dimmable |
| Brand | Hive |
| Light Type | LED |
| Special Feature | Dimmable |
| Wattage | 9 watts |
| Incandescent Equivalent Wattage | 60 Watts |
| One Required | Lights fire easily |
| Odourless | No smell |
| Easy to Light | Quick ignition |
| Long Burn | Lasts longer |
| Clean & Convenient | Simple to use |
| Blades | Carbon steel, Chrome |
| Body | Aluminium, Lightweight |
| Grip | Bi-material, Micro hex |
| Tip | Micro-tip, Accurate |
| Design | Compact, Lightweight |
| Ideal Use | Planting, Weeding |
| Tool Type | Hand Fork |
| Material | Carbon Steel |
| Handle | Curved, Rubber |
| Weight | Lightweight |
| Removes Tar & Oil | Effectively cleans tar spots and oil marks |
| Multi-Surface Safe | Works on bodywork, wheels, plastic, chrome |
| Easy Application | Simple wipe-on, wipe-off process |
| Paintwork Friendly | Safe for vehicle paint |
| Residue-Free | Leaves no damage or sticky residue |
| Product Type | Wood Filler |
| Weight | 400g |
| Application | Interior/Exterior |
| Drying Time | 2-3 hours |
| Finish Options | Paintable |
| Super Smooth | Buttery texture for fine cracks |
| Sandable | Rapid sanding after 30 minutes |
| Paintable | Over-paintable with household paints |
| Non-Shrinking | Water-based, non-shrink paste |
| Easy to Use | No mixing required, quick repairs |





![Greenic UV LED Black Light Strip – Upgrade UV Lamp USB 10W 1.5M Cable UV Light 1ft Purple Color Blacklight, 2 Pack [Energy Class A]](https://redsquirrelkit.co.uk/wp-content/uploads/2026/02/1-17-1-400x400.jpg)









