No products in the cart.
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
Don't miss this special opportunity today.
Showing 1–16 of 23 resultsSorted by latest
| Brand | Cadbury |
| Item form | Bar |
| Occasion | Birthday, Thanksgiving |
| Chocolate type | Milk |
| Flavour | Milk Chocolate |
| Unit count | 108.8 gram |
| Specialty | Vegetarian |
| Size | 108.8 g (Pack of 1) |
| Brand | Celebrations |
| Item form | Powder |
| Occasion | Christmas |
| Flavour | Chocolate |
| Unit count | 1.00 count |
| Number of pieces | 1 |
| Brand | Cadbury |
| Item form | Bar |
| Occasion | Easter, Christmas, Birthday, Halloween |
| Chocolate type | Milk |
| Flavour | Chocolate |
| Unit count | 6000.0 gram |
| Specialty | Vegetarian |
| Size | 2 kg (Pack of 3) |
| Brand | Cadbury |
| Item form | milk |
| Occasion | Holiday, Birthday, Thank You, Thanksgiving |
| Chocolate type | Milk |
| Flavour | Chocolate |
| Unit count | 1080.0 gram |
| Specialty | Vegetarian |
| Size | 360 g (Pack of 3) |
| Brand | Lindt |
| Item form | Bar |
| Occasion | Easter, Birthday, Thank You, Thanksgiving |
| Chocolate type | Dark |
| Flavour | Excellence Raspberry |
| Unit count | 300.0 gram |
| Size | 100 g (Pack of 3) |
| Flavour | Chocolate, Caramel |
| Brand | Cadbury |
| Item weight | 191 Grams |
| Allergen information | Contains: Milk |
| Package information | Bag |
| Specialty | Vegetarian |
| Weight | 46 g |
|---|---|
| Units | 4.00 count |
| Brand | Dental Aesthetics |
| Country of origin | China |
| Package dimensions | 12.1 x 8.2 x 2.2 centimetres |
|---|---|
| Package Weight | 0.03 Kilograms |
| Item dimensions L x W x H | 12.2 x 8.4 x 2 centimetres |
| Brand | Boka |
| Volume | 1 |
| Item model number | 867079000368 |
| Product Dimensions | 12.19 x 8.38 x 2.03 cm; 32 g |
| Units | 1.00 count |
|---|---|
| Brand | SONGQEE |
| Country of origin | China |
| Units | 3.00 count |
|---|---|
| Brand | Y-Kelin |
| Country of origin | China |
| Brand | Peak Essentials The Original TUNG Brush |
| Age range (description) | Adult |
| Special feature | Built-in Tongue Cleaner |
| Power source | Not Powered |
| Item firmness description | Hard |
| Units | 1 count |
|---|---|
| Country of origin | China |
| Brand | Dusjhet |
| Country of origin | China |
| Brand | D-C-Fix |
|---|---|
| Colour | Multi |
| Coverage | 1m² |
| Design | Terrazzo |
| Effect | Stone effect |
| Finish | Matt |
| Design | Natural stone look |
| Suitability | All home areas |
| Safety | Slip-resistant |
| Warranty | 5-year wear |
| Compatibility | Underfloor heating |
| Brand | Spectra |
| Colour | Grey |
| Grading | Moderate Commercial |
| Edge Style | Micro Bevel |
| Construction | Rigid Core (SPC) |
| Underfloor Heating | Yes - Water Only |
| M² Per Pack | 1.8581m² |
| Brand | Essentials |
| Coverage Per Pack | 10 m² |
| Pack Size | 1 |
| Pieces in Pack/Case | 1 |
| Product Length | 10 m |
| Product Thickness | 3.5 mm |
| Product Type | Rubber Underlay |
| Product Width | 1 m |